sala zabaw

Dla naszych najmłodszych gości

Wyposażenie:

basen z piłeczkami

mini małpi gaj 

rzutnik i ekran 

gry multimedialne 

gry planszowe

piłkarzyki 

piankowe klocki XXL 

W Za Górami zapewniamy komfortowy nocleg z dziećmi w bieszczadzkiej Wetlinie. Zarezerwujcie już teraz i skorzystajcie z wielu udogodnień!

Marzycie o wypoczynku z całą rodziną, jednakże trudno Wam znaleźć obiekt spełniający wszystkie wymagania i odpowiednio dostosowany do potrzeb maluchów? W Za Górami zadbaliśmy o to, aby nocleg z dziećmi mógł stać się maksymalnie komfortowy. Wprowadziliśmy do naszych apartamentów liczne udogodnienia, dzięki którym jest to możliwe. Sama położona w Bieszczadach Wetlina, w której umiejscowiony jest nasz obiekt, również stanowi miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi.

Komfortowy i bezpieczny nocleg z dziećmi

W Za Górami doskonale zdajemy sobie sprawę, że decydując się na wypoczynek z dziećmi, zwracacie szczególną uwagę na określone kwestie. Dlatego też w naszych apartamentach zapewniamy Wam wszystko, czego potrzebujecie do komfortowego i bezpiecznego pobytu w rodzinnym gronie. Okolica jest cicha i bezpieczna, zewsząd otoczona naturą. Nie martwcie się, że Wasze dzieci będą się tutaj nudzić – przygotowaliśmy dla nich bowiem specjalne atrakcje, m.in. w postaci sali zabaw.

Dlaczego nasz obiekt doskonale nadaje się na nocleg z dziećmi w Wetlinie? Każdy z naszych apartamentów wyposażony jest w prywatną łazienkę oraz aneks kuchenny. Rodzinom przybyłym z pociechami znacznie ułatwia to funkcjonowanie i umożliwia natychmiastową reakcję na potrzeby dziecka. Bogate wyposażenie kuchni pozwala na przygotowanie posiłku o dowolnej porze. Z kolei prywatna łazienka zapewnia komfort i intymność.

Odpowiedź na potrzeby dzieci – sala zabaw dostępna w obiekcie

Dla rodziców ogromne znaczenie mają z pewnością wszystkie zapewnione przez nas udogodnienia. Dla dzieci największą atrakcją stanie się jednak na pewno sala zabaw. Nic w tym dziwnego, została ona bowiem znakomicie wyposażona. Rozrywkę znajdą tutaj zarówno najmłodsi, jak i nieco starsze pociechy. Basen z kulkami, piłkarzyki, różnego rodzaju gry, mini małpi gaj oraz rzutnik – to tylko niektóre z dostępnych na sali atrakcji, z których będą mogły bez ograniczeń korzystać Wasze dzieci.

Miejsce to zostało zaprojektowane z troską o bezpieczeństwo najmłodszych. Wybierając nasze apartamenty, zyskujecie zatem pewność, że nie tylko Wy, ale także Wasze pociechy spędzą wspaniale czas i będą miło wspominać cały wyjazd. Planujecie nocleg z dziećmi w Wetlinie? Jeśli tak, koniecznie zapoznajcie się bliżej z naszą ofertą. Komfort całej rodziny podczas pobytu w apartamencie stanowi dla nas priorytet.

Obiekt przystosowany do wymagań rodzin podróżujących z dziećmi

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z naszego obiektu było maksymalnie komfortowe zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Wyposażając apartamenty oraz salę zabaw uwzględniliśmy wszystkie potrzeby najmłodszych i ich opiekunów. Dzięki temu w Za Górami jesteśmy w stanie zapewnić Wam niezapomniany pobyt, z którego satysfakcję będą czerpać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Aby zapewnić Wam jak największy poziom wygody w podróżowaniu z małymi pociechami, zadbaliśmy także o dostępność prywatnego parkingu tuż przy naszym obiekcie. Kolejne z udogodnień stanowi recepcja funkcjonująca przez całą dobę. Zapewniamy także bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie. Jeśli zatem poszukujecie obiektu idealnego na nocleg z dziećmi w Wetlinie, to możecie mieć pewność, że w Za Górami dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Wam maksymalnie komfortowy wyjazd w rodzinnym gronie.

Komfort i rozrywka, czyli idealne miejsce dla rodziców i dzieci

Dla dorosłych i dzieci podczas wypoczynku znaczenie mają całkowicie inne wartości. Rodzice będą głównie zwracali uwagę na dostosowanie obiektu do potrzeb całej rodziny oraz na bezpieczeństwo pociech, z kolei najmłodsi będą szukać najlepszych miejsc do zabawy. Dlatego też w Za Górami zadbaliśmy o każdy z tych aspektów, aby całe rodziny były maksymalnie usatysfakcjonowane pobytem w naszym apartamencie. Sala zabaw, całodobowa recepcja, prywatna łazienka i kuchnia w pokoju – to tylko niektóre z atrakcji i udogodnień, które dla Was przygotowaliśmy.

Wybierzcie termin i przejdźcie do rezerwacji już teraz!